Субота, 15.12.2018, 02:30
Вітаю Вас, Гість

З 3 по 7.11. 2017р. в нашому садочку пройшли свята, присвячені дню осені. Надворі мокро і холодно, а у нас в залі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Діти водили хороводи, співали пісні про осінь, грали у веселі ігри, читали вірші. Наш зал прикрасили красиві декорації: куди не глянь скрізь дари осені, тут і овочі, і фрукти, і гриби з ягодами, а під ногами були розкидані різнобарвні листя. Та й сама осінь не змусила себе довго чекати і прийшла на свято до дітей. Сценарії заходів були ретельно розроблені підготовлені музичним керівником Конновою Г. М.. Свято готувалося задовго до початку святкування: з дітьми були проведені бесіди на тему «Осінь», вихованці разом з педагогами та батьками вивчили віршики. Мами і папи залишилися в захваті. Вони побачили на святі і розвиток творчих здібностей дитини, і прищеплення їм любові і дбайливого ставлення до природи, а також скільки діти запам’ятували ознак і прикмет осені. По завершенню всіх свят щедра Осінь пригостила всіх дітей солодкими дарунками, всі діти залишилися задоволеними і щасливими.

 

 

Осінь - це славна пора, багата цікавими природними матеріалами: шишками, різнобарвними квітами і листочками, осінні вироби з природного матеріалу можна робити навіть з фруктів і овочів! Природа - невичерпне джерело творчості та натхнення. Робота з природним матеріалом містить в собі великі можливості зближення дитини з рідною природою, виховання дбайливого, ставлення до неї, формування перших трудових навичок, розвитку естетичного смаку.

7 – 8 листопаду у дитячому садочку «Чайка» відбулася виставка поробок з природного матеріалу «Щедрі осені дарунки».

У створенні виробів брали участь родини вихованців нашого дитячого садка. Як радісно, що батьки не залишилися байдужими і взяли активну участь разом з дітьми у виготовленні таких чудових і дивовижних робіт. Батьки разом зі своїми дітьми заготовляли природний матеріал, фантазували і робили оригінальні, незвичайні і красиві вироби. Виготовлення поделоктребовало прояву фантазії, вигадки, уміння працювати з різними природними матеріалами. У своїх роботах учасники виставки використовували різні природні матеріали: гарбузи, калину, каштани, шишки, листочки, квіти та гілочки, різноманітні овочі і фрукти. Роботи виконувалися в різних техніках: аплікація, аплікація на пластиліні, моделювання, букети, панно.

Незалежна комісія відзначила кращі роботи.

"Міс Осінь" Насті Манжули,

"Щедрі осені дарунки" Грицутенко Андрія

" Ялинковий букет".

Ці роботи зайняли I місце.

«Осіння казка» Алієвої Поліни,

«Осіння прогулянка» Григоренко Єгора,

«Гарбузова вечірка» Володін Ілля,

Ці роботи зайняли II місце.

«Віночок осені» Шулєпова Ганна,

«Квіткова галявина» Мащенко Настя

Ці роботи зайняли III місце.

Величезне спасибі всім учасникам конкурсу за маленьке диво! Осінь запам'ятається нам своїми насиченими, яскравими, теплими фарбами!

Про різноманітність представлених матеріалів можуть розповісти фотографії представлнных робіт:

 

 

За участь у конкурсі поробок «Щедрі осені дарунки» та за кращі вироби адміністрація дитячого садка вручила дипломи.

Величезне спасибі всім учасникам конкурсу за маленьке диво! Осінь запам'ятається нам своїми насиченими, яскравими, теплими фарбами!