Субота, 15.12.2018, 03:33
Вітаю Вас, Гість

У тихому затишному куточку м. Лисичанська знаходиться другий, а, можливо, і перший будинок наших дітей. Невеликий, по-домашньому затишний дитячий садок, його по праву можна назвати «сімейний». Він вже не перше десятиліття гостинно приймає дітей з навколишніх вулиць міста. Рік заснування – 1983. У 1999 р переданий у власність Лисичанської громади.

В закладу виховується 210 дитини, які відвідують 3 групи раннього віку («Сонечко», «Гвоздичка», «Курча») і 8 груп для дітей дошкільного віку («Мак», «Смородинка», «Барвінок», «Полуничка», «Дзвіночок», «Горобинка», «Вишенька», «Колосок»).Мова освітнього процесу – українська. 

 

Керує діяльністю дошкільного закладу директор та генератор ідей

Полозова Валентина Сергіївна, стаж педагогічної роботи – 36 років, освіта – вища.

Педагогічний колектив складає єдину команду з 22 кваліфікованих педагогів з вищою та середньою спеціальною освітою, практичний психолог, вчитель-логопед, музичний керівник, інструктор з фізичної культури, сестри медичні.

 

Мета діяльності ДНЗ:

забезпечення допомоги сім’ї у вихованні і навчанні дітей, охороні і зміцненні їх фізичного і психічного здоров’я, необхідної корекції порушень мовного, психічного розвитку дітей, формування і розвитку їх індивідуальних інтелектуальних, комунікативних, художньо-естетичних здібностей.

 

 

 

 

Діти в дитячому садку – це наша з вами спільна радість і велика надія.

Пам’ятаємо про те, що дошкільне дитинство - унікальний період людського життя.

Тому ми, піклуємось про кожного малюка, підтримуємо його допитливість і свіжість відчуттів, виховуємо в ньому доброту і щирість.